OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE


OBJAWIENIE PAŃSKIE
6 stycznia 2019


 

1. W osobach Mędrców ze Wschodu, którzy przybywają oddać pokłon nowonarodzonemu Królowi, odnajdujemy ludzi wszystkich ras, języków i religii, wezwanych do rozpoznania w Chrystusie jedynego Zbawiciela. Dzisiaj możemy też wesprzeć misyjne dzieła Kościoła.

2. Zgodnie z dawnym zwyczajem zabierzmy ze sobą pobłogosławioną kredę, aby oznaczyć drzwi naszych domów na znak przyjęcia Wcielonego Syna Bożego. Woń kadzidła niech napełni nasze mieszkania na znak, że wszystko w naszym życiu pragniemy czynić na większą chwałę Boga.

3. Trwają odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. W tym tygodniu odwiedzimy mieszkańców: Jutro – poniedziałek – Stary Rynek, Batorego, Niedźwiedzia. We wtorek 8.01. – Długa strona nieparzysta. W środę – Długa strona parzysta. W czwartek 10.1. Przyrzecze i Jezuicka. Na tym zakończymy tegoroczną kolędę. Dziękujemy za życzliwe przyjmowanie nas w domach. Początek kolędy o 15.30.

4. Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę w łączności z wieczorną Eucharystią. W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, którą można nabywać przy wyjściu z Katedry..
 

ii
 


Copyright © 2006